Shader

Söödahapped

SCHAUMANN-söödahapped

Tugevalt ja targalt kombineeritud - SCHAUMACID happesegud pärsivad haigustekitajaid ja edendavad sigade jõudlust.

Seakasvatuse kõrget tootlikust on võimalik saavutada ainult koos optimaalse hügieeniga. Sobiva happekombinatsiooni sihipärane kasutamine üksikutel protsessidel ja tootmisetappidel on väga oluline. SCHAUMACID programmi orgaaniliste hapete spetsiifilised segud stabiliseerivad nii sööta kui ka samal ajal sea seedetrakti mikrofloorat. Haigustekitajad on bioloogiliselt pärsitud ning tänu sellele paraneb jõudlus.

SCHAUMACID DRINK C on spetsiaalne söödahapestaja, mis on välja töötatud põrsaste, emiste, nuumsigade joogiveele lisamiseks. Parandab söödahügieeni, vähendab bakterite olemasolu söödas, stabiliseerib seedetrakti floorat.

Schaumacid toime: kiire söödasegu hapendumine maos, otsene toime kahjulikesse bakteritesse nagu E. Coli ja Salmonella, nihutab soolebakterite tasakaalu positiivse mikrofloora poole.

Tulemuseks on optimaalne soolte tervis ning vähendatud kõhulahtisuse risk.

SCHAUMACID PROTECT on kasutajasõbralik kombinatsioon orgaanilistest hapetest. Tõstab vastupanuvõimet, pärsib ja reguleerib nii gram – positiivseid kui ka gram – negatiivseid baktereid, stabiliseerib seedimist, tõstab ja säilitab jõudlust.

SCHAUMACID CLEAN on orgaaniliste hapete kombinatsioon, mis parandab vedelsöötmisseadmete söödahügieeni, parandab seedetrakti keskkonda, soodustab seedeensüümide aktiivsust, parandab looma tervist ja jõudlust.

Unelmate paar: BONVITAL ja SCHAUMANNi söödahapped

Kaalud

Kõik tooted Kaalud

Seadmed

Kõik tooted Seadmed

Söödad

Kõik tooted Söödad