Shader

SCHAUMANN – toimeained efektiivseks loomakasvatuseks

Bioloogilised silokindlustuslisandid

Orgaaniliselt seotud mikroelemendid

AMINOTRACE on firma Schaumann poolt valmistatud suure efektiivsusega orgaaniliselt seotud mikroelemendid. Neid iseloomustab kõige paremini vees lahustuvus, mikroelementide optimaalne kontsentratsioon, stabiilsus ja bioloogiliselt kõrge omastatavus.

AMINOTRACE veiste söötmisel

Looma organismi jaoks on mikroelemendid tsink, vask, mangaan, seleen, koobalt, raud ja jood väga olulised eluks vajalikud toitained. Nad avaldavad toimet ainevahetusele, paljunemisele, immuunsüsteemile, kasvule, arengule ja erinevate kudede uuenemisele. Väga aktiivsed vask-, tsink-, mangaan- ja raudbiklütsiinkelaat-hüdraadid on kaitstud seedetraktis teiste mikroelementide kõrvaltoime eest ning see garanteerib nende parema omastatavuse.

Tulemus:

• pidev vajaduspõhine ja tervislik toitumine
• kõrge söödaväärindus
• optimeeritud toodang

vähenenud keskkonna saaste

Kasutades orgaaniliselt seotud mikroelemente on võimalik oluliselt tõsta loomade viljakust, udara- ja sõratervist ning immuunsust.

AMINOTRACE on tulevikule suunatud turvaline lahendus piimakarja söötmisel.

AMINOTRACE sigade söötmisel

AMINOTRACE on firma Schaumann poolt valmistatud suure efektiivsusega orgaaniliselt seotud mikroelemendid. Aminotrace parandab mikroelementide seeduvust.

Arendustöö eesmärgiks oli saavutada hea lahustuvus ja säilitada samal ajal toodete stabiilsus, tagada püsivate ja kvaliteetsete mikroelementide bioloogiline kättesaadavus.

Tulemus:

• pidev vajaduspõhine ja tervislik toitumine
• kõrge söödaväärindus
• optimeeritud toodang

Spetsiaalsete lisanditega on võimalik võimendada kehaehituse ja skeleti arengut, sünnikaalu, piimaandi ja juurdekasvu. Tänu paremale mikroelementide omastamisele on võimalik vähendada mikroelementide kogust umbes 25-50 protsenti, mille tulemuseks on kindlam ja sihipärasem mikroelementidega varustamine ning samuti vähendada raskemetallide eraldumist keskkonda.

Emised on rühmaspidamisel suure koormuse all. Aminotrace kasutamine parandab jõudlust, sõratervist ning üldist kehalist stabiilsust.

 

Põrsaste puhul on tänu tõhusale Aminotrace ühendite toimele tulemuseks immuunsüsteemi toetamine. Nuumikute söötmisel Aminotrace ühenditega on tulemuseks oluliste mikroelementidega optimaalne varustamine ja hea tervislik seisund. Kõrge jõudlus/juurdekasv, hea tervis ja madal raskemetallide tase organismis.

Probiootikumide kombinatsioon eluspärmiga

ASS – CO FERM on probiootikumide, elusate pärmseente ja teiste aktiivsete koostisainete kombinatsioon vatsa ainevahetuse stabiliseerimiseks. See parandab looma tervist, suurendab piimatoodangut ja söödavõttu. Spetsiaalselt valitud pärmikultuurid tagavad pideva optimaalse pärmikoloonia olemasolu vatsas kiirendades kiudude lagundamist ja stabiiliseerides vatsa pH-d. Elusad pärmid ASS-CO FERM- is tarbivad hapnikku vatsas ja see loob paremad esmased tingimused bakterite kasvuks. Piimhappe konsentratsioon vatsas väheneb, pH väärtus stabiliseerub ja seeläbi paranevad tselluloosi lagundavate bakterite tingimused vatsas, mille tulemuseks on parem söödavõtt ja kõrgem piimaand.

Lisa energia ja maksakaitse

BONVIN-S-KOMPLEX on spetsiaalne vitamiin/mineraalelementide kombinatsioon toetamaks vatsa ainevahetust ja vähendab ammoniaagi moodustumist eesmaos. Schaumann arendas BOVIN-S-KOMPLEX toote umbes 20 aastat tagasi, eesmärgiga vähendada liigse valgu teket, kui kasutatakse kõrge proteiini sisaldusega söötasid. BONVIN-S-KOMPLEX toetab vatsaseedet ja parandab kogu energia ainevahetust. BOVIN-S-KOMPLEX mõjutab otseselt seedimise protsesse eesmaos. See soodustab söödavõttu, vatsa bakterite energiakasutust, mille tulemusena on vatsa bakterite valgusüntees parem. Tulemuseks kõrgem piimatoodang ja piimavalgu sisaldus.

Toitainete paremaks omastamiseks

CERAVITAL - tõhus abivahend seedimise abistamiseks

Vasikal ei ole sündides kõik maod täielikult välja kujunenud. Kuna söödasegud sisaldavad suurtes kogustes teravilja, mis omakorda sisaldab märkimisväärses koguses tärkliste rühma mitte kuuluvaid polüsahhariide ning noorloomade seedesüsteem ei ole veel lõplikult välja arenenud, on Ceravital tõhus abivahend seedimise abistamiseks. Ceravital stabiliseerib ja toetab seedetrakti mikrofloorat; suurepärane vitamiinide, aminohapete, mineraalide kättesaadavus. Soolestikus olevatele bakteritele on toitained kergesti kättesaadavad. Parandab sööda seedimist. Tulemus: kõrgem päevane juurdekasv, parem söödakasutus, rohkem elujõudu ja tervist, parem tasuvus/kasumlikkus.

Keharakkude kaitsekompleks

ZELLPRO on uus kompleksne rakukaitse vabade radikaalide vastu.

Kolmekordne kaitsemehhanism, mis sisaldab hästi puhastatud vitamiin E – d ja seleeni, orgaanilist ühendit Aminotrace ja antioksüdante optimeerimaks rakukaitset. Selline lähenemine aitab vältida vabade radikaalide teket, neutraliseerib olemasolevaid vabu radikaale ja parandab kahjustunud rakke. Kompleks tugevdab immuunsüsteemi, vähendab infektsioonide riski ja suurendab jõudlust. ZELLPRO - d soovitatakse kasutada kaitsmaks lüpsilehmi stressist tingitud haiguste vastu. ZELLPRO antioksüdandid kaitsevad sööta ja söödaratsioone riknemise eest ning need jäävad aktiivseks ka läbides veise seedesüsteemi.

Probiootikum sigadele ja kanadele

BONVITAL – sigade söötmise tulevik on probiootiline

Suur jõudlus ja loomade tervis on kõige olulisemad kriteeriumid, millega mõõdetakse seakasvatuse edukust. Seetõttu esitavad tulemustele orienteeritud põllumajandustootjad söödale eriti kõrgeid nõudmisi. Schaumann on väljatöötanud probiootilise söödalisandi BONVITAL, mis seab uue standardi sigade söötmisele.

BONVITAL on puhas probiootiline alternatiiv seakasvatuses produktiivsuse kindlustamisel – emistest ja põrsastest nuumsigadeni.

Bonvital toime:

 

Tänu erilisele tootmismeetodile säilitab BONVITALiga rikastatud sööt käsitsemisel oma probiootilise toime ilma täiendavate meetmeteta või piiranguteta. BONVITALi kasutatakse erandlikult lisandina kõigis SCHAUMANNi sigade spetsiaaltoodetes ja SCHAUMALACi tooteseerias.

Probiootikum vasikatele

PROVITA LE Schaumanni probiootikum vasikatele

PROVITA LE on kahe kõrge efektiivsusega lactobatsillide tüvede kombinatsioon. See pärsib/inhibeerib patogeenseid mikroobe ja tugevdab noorte vasikate seedetrakti mikrofloorat. Sisaldab kahte ideaalset aktiivse tüve kombinatsiooni: Enterococcus faecium ja Lactobacillus rhamnosus. Vaatama nende bakterite erinevatele päritoludele soodustavad need tüved üksteise kasvu ja täiendavad positiivselt teineteise ainevahetust. Bakterite kolooniate kasvul, kasutavad mõlemad lactobatsilluse tüved kõrget asustamise/kolooniate määra ja seega levivad need kiiresti üle soolestiku pinna. Patogeense bakteri, nagu näiteks Escherichia coli kasv on pärsitud.

Toimeainetekompleks vasikatele

Kaalud

Kõik tooted Kaalud

Seadmed

Kõik tooted Seadmed

Söödad

Kõik tooted Söödad